Efektivní jarní úklid v dílně: Jak na něj?
Profilovka
22. 02. 2024
visibility 876

Jaro je tady a s ním přichází čas pro uspořádání vaší dílny! Během zimních měsíců se může nahromadit spoustu prachu, nečistoty a nepořádku. K efektivnímu uspořádání vaší dílny jsou ideálními pomocníky produkty značky MARS Svratka!

KTERÉ PRODUKTY VÁM POMOHOU K LEPŠÍ ORGANIZACI?

🔸 Dílenské systémy pro optimální organizaci

Široké spektrum dílenských systémů značky MARS Svratka nabízí praktická řešení pro organizaci nářadí, snadný přístup k drobným dílům a efektivní uspořádání pracovního prostoru. Jarní úklid nebude pouze rutinní povinností, naopak se z něj stane příjemný a dobře strávený čas, který vám umožní plně využít potenciál vaší dílny.

Pracovní stoly jsou opatřeny až devíti zásuvkami vybavenými vodícími lištami pro lehké vysunutí a držadly vyrobenými z kvalitního plastu. Dvířka stolů mají zámky s náhradními klíči a stoly jsou chráněny proti korozi kvalitním práškovým lakem.

🔸 Zásuvkové organizéry pro malé díly

Není nic horšího než hledat malé šroubky nebo hřebíky ve spoustě nářadí. Se zásuvkovými organizéry od MARS Svratka bude tento problém vyřešen.

Tyto organizéry poskytují individuální zásuvky pro malé díly, což zjednodušuje jejich skladování a přehlednost. Díky nim budete mít vše pod kontrolou a ušetříte si čas při práci. Navíc jsou tyto organizéry vyrobeny z kovového skeletu s povrchovou úpravou práškovými plasty, to zaručuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči korozi!

🔸 Lopatky pro snadný úklid

Jarní úklid zahrnuje nejen organizaci nářadí, ale také odstranění prachu a nečistot. Lopatky na smetí značky MARS Svratka jsou celokovové, s dřevěným držadlem či s plastovou hranou pro snadnější sběr nečistot.

🔸 Odpadkové koše pro udržení čistoty

Bez odpadkových košů by úklid nebyl kompletní. Kvalitní a prověřené odpadkové koše MARS jsou vhodné do dílen, garáží i veřejných prostorů. Koše jsou vyrobeny z ocelového plechu s povrchovou úpravou práškovými plasty v barevné škále stupnice RAL. Stačí si jen vybrat!

🔸 Pasti na hlodavce pro prevenci nevítaných hostů

S jarem se mohou probudit i nechtění hosté, jako jsou malí hlodavci. S pastmi značky MARS Svratka budete mít kontrolu nad případnými nežádoucími návštěvníky a zachováte si klidný pracovní prostor.

Jarní úklid je investicí nejen do pohodlí, ale především do efektivity vaší práce v dílně a na zahradě.Začátek formuláře S pomocí produktů značky MARS Svratka můžete snadno a efektivně organizovat nářadí, udržovat čistotu a zamezit nechtěným hostům. Dejte své dílně jarní nádech s firmou MARS Svratka, a.s.

🔸 Dejte nám vědět, jak se vám, nejen v jarním úklidu, s našimi výrobky daří.

Více informací najdete na našem e-shopu MARS Svratka.