Darujte k Vánocům stále čisté auto

Víme, jaký dárek zaručeně potěší každého majitele auta! Pod vánočním stromečkem uděláte svým blízkým radost předplacenou zákaznickou kartou do Bezkontaktní automyčky BKF CarWash Hlinsko-Kouty, na kterou lze dobít kredit na mytí již od 100 Kč.

Zákaznickou kartu získáte zcela zdarma po telefonické domluvě na čísle 602 148 240 u obsluhy automyčky. Kredit má neomezenou platnost a při dobití navíc dostanete ještě 10 % kreditu jako bonus.

Po vyčerpání předplaceného kreditu lze kartu opět dobít v měničce na mince umíštěné u mycího zařízení. Výhodou BKF CarWash je, že nepoužívá vysoce pěnivou autokosmetiku, která má za cíl pouze prodloužit délku mytí vozidla o čas potřebný na oplach nanesené pěny. Myčka využívá kvalitní produkty společnosti Koch Chemie a technologii práškového mytí, kdy po umytí není nutné auto sušit nebo leštit a po uschnutí nezanechává na karoserii stopy po vodě. Jedná se o čistící prostředky německé kvality schválené výrobci vozidel značek Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche a BMW.

Areál myčky se nachází v klidném prostředí mimo frekventovanou silnici a nabízí odpočinkový prostor pro řidiče, automat na nápoje, vysavač a kompresor pro správné dohuštění pneumatik. Otevírací doba je nonstop.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image