Centrum barev MB BARVY-LAKY nově nabízí spojovací materiál, stavební chemii nebo barvy Karbolineum a Luxol
Profilovka
31. 08. 2022.
1262

Prodejna barev MB BARVY - LAKY na Poděbradově náměstí rozšiřuje sortiment o základní spojovací materiál značky Hašpl, stavební chemii Hasoft, roztíratelné křídové barvy Bondex, lazury Detecha Karbolineum® extra, Luxol, speciální autospreje nebo protiplísňové penetrace.

Adresa specializované prodejny je Husova 14 s vchodem umístěným naproti prodejně Hobby H. Otevírací doba je pondělí až pátek od 7:30 do 17:00 hodin, v sobotu od 8:00 do 11:00 hodin. Pro telefonní kontakt je možné využít čísla 777 475 202 nebo 771 188 144, email je mbbarvylaky@seznam.cz.

Zákazníci v prodejně MB BARVY - LAKY také naleznou interiérové a exteriérové barvy, laky, lazury a oleje na dřevo, autospreje, barvy ve spreji, tmely, malířské a natěračské pomůcky. Samozřejmostí je míchání barev na kov a dřevo, barev do interiéru, fasádní barvy. Penetrace, lepící stěrky, ředidla, interiérové nátěry, mořidla a další sortiment. V nabídce je také bazénová chemie a křídové spreje.

Na své si přijdou kutilové i profesionálové, pro které jsou v prodejně připraveny výrobky profesionálních značek Primalex, Balakryl, Bondex, Eternal a dalších.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image