Bezpečné uskladnění kol: Cyklistická sezóna je v plném proudu
Profilovka
10. 07. 2024.
268

Bezpečné uskladnění kol: Cyklistická sezóna je v plném proudu

Objevování krásy vysočiny na sedle cyklistického kola patří k neoblíbenějším činnostem milovníků přírody.  ALE co když vaše kolo právě nepoužíváte? Jak ho uskladnit a zabezpečit před krádeží? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá! Můžete se spolehnout na stojany na kola značky MARS Svratka. Tyto stojany nejsou pouze ideálním řešením pro domácí uskladnění, ale také poskytují bezpečné a pohodlné parkovací místo pro kola na veřejných prostranstvích.

Robustní konstrukce pro dlouhou životnost

Stojany jsou vyrobeny z odolných ocelových trubek a profilů, což zaručuje jejich pevnost a dlouhou životnost. Oblý tvar držáků je navržen tak, aby minimalizoval riziko poškození ráfků a výpletu kol, to je klíčovým faktorem pro každého vášnivého cyklistu. Průměr trubek stojanů je 18 mm, a proto poskytuje optimální rovnováhu mezi pevností a zároveň lehkostí.

Flexibilita a úspora místa

Stojany se dodávají v rozloženém stavu a lze je pevně napojit na vícero stojanů v řadě. Můžete stojany libovolně kombinovat a ukládat kola do dvou směrů, ušetříte více prostoru před vaším domem, na hřišti nebo před vaší prodejnou či restaurací.

Rychlá montáž a dodání

Stojany jsou baleny v kartonu. Stačí je objednat a můžete je mít brzy u vás doma. Montáž je velmi rychlá a jednoduchá, nemusíte se obávat zdlouhavých procesů.

Vysoká odolnost vůči korozi

Stojany značky MARS Svratka jsou galvanicky pozinkované, proto jsou vysoce odolné vůči korozi a nemusíte se obávat ani nepříznivých povětrnostních podmínek.

Sezóna začala! Už máte své stojany na kola?

 

Více informací nejen o stojanech na kola naleznete na našem e-shopu MARS Svratka.

      

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image