Dnes je 4. říjen 2023, svátek má František
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Bezkontaktní automyčka v Koutech nabízí zákaznickou kartu, která zlevní mytí auta Vytvořit článek
Bezkontaktní automyčka v Koutech nabízí zákaznickou kartu, která zlevní mytí auta
BEZKONTAKTNÍ AUTOMYČKA HLINSKO - KOUTY - 21. 07. 2022    781    0 Líbil se vám tento článek?

Bezkontaktní automyčka BKF CarWash Hlinsko-Kouty nabízí pro své zákazníky ZÁKAZNICKOU KARTU ZDARMA a BONUS ve výši 10 % KREDITU ZDARMA při dobití jakékoliv částky. Zákaznickou kartu lze získat na telefonním čísle 602 148 240.

Po vyčerpání předplaceného kreditu lze kartu opět dobít v měničce na mince umíštěné u mycího zařízení. Kredit má neomezenou platnost. „Zákaznická karta je k vyzvednutí u obsluhy bezkontaktní automyčky nebo po telefonické domluvě na čísle 602 148 240. Každý vlastník karty získá při dobití 10% bonus v podobě kreditu navíc," říká majitel automyčky BKF CarWash Milan Boháč.

Výhodou automyčky v Koutech je, že nepoužívá vysoce pěnivou autokosmetiku, která má za cíl pouze prodloužit délku mytí vozidla o čas potřebný na oplach nanesené pěny. Myčka využívá kvalitní produkty společnosti Koch Chemie a technologii práškového mytí, kdy po umytí není nutné auto sušit nebo leštit a po uschnutí nezanechává na karoserii stopy po vodě. Jedná se o čistící prostředky německé kvality schválené výrobci vozidel značek Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche a BMW.

Areál myčky se nachází v klidném prostředí mimo frekventovanou silnici a nabízí odpočinkový prostor pro řidiče, automat na nápoje, vysavač a kompresor pro správné dohuštění pneumatik.

Na stojanu s programy lze platit platební kartou, mincemi a klientskou kartou. Pro rozdrobnění bankovek lze využít také měničku peněz, kde lze i dobíjet zákaznické karty. Otevírací doba areálu je nonstop.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu