Bezkontaktní automyčka BKF v Koutech nabízí odpočinkovou zónu, kávu i Zásilkovnu

Bezkontaktní myčka osobních automobilů, dodávkových aut a mikrobusů do výšky 2,8 metrů BKF Carwash v Hlinsku v ulici Třebízského nabízí svým zákazníkům k mytí vozidel i odpočinkovou zónu, automat na chlazené nápoje, kávu a pro objednávky z e-shopů i výdejní box Zásilkovna. Myčka a její služby jsou zákazníkům k dispozici 24 hodin denně!

Z-BOX v areálu bezkontaktní myčky v Koutech je výdejní i podací místo určené pro zásilky do váhy 5 kg. Maximální rozměry schránek pro zásilky jsou 45x8x61 cm, 45x17x61 cm a 45x36x61 centimetrů.

Bezkontaktní automyčka BKF CarWash Hlinsko-Kouty nabízí ZÁKAZNICKOU KARTU ZDARMA a BONUS ve výši 10 % KREDITU ZDARMA při dobití jakékoliv částky na klientskou kartu. Díky věrnostní kartě tak zákazníci ušetří při každém mytí svého vozidla. Zákaznickou kartu lze získat na telefonním čísle 602 148 240.

Výhodou automyčky v Koutech je, že nepoužívá vysoce pěnivou autokosmetiku, která má za cíl pouze prodloužit délku mytí vozidla o čas potřebný na oplach nanesené pěny. Na stojanu s programy lze platit platební kartou, mincemi a klientskou kartou. Pro rozdrobnění bankovek lze využít také měničku peněz, kde lze i dobíjet zákaznické karty.