Automyčka BKF CarWash Hlinsko-Kouty pomáhá majitelům aut v boji proti pylu

S příchodem jara začíná pylová sezóna a s ní se na autech tvoří také žlutá vrstvička pylu. Na jeho odstranění je nejlepší oplach vodou bez druhnutí houbou nebo kartáči. Pro všechny majitele vozidel připravila Bezkontaktní automyčka BKF CarWash Hlinsko-Kouty zákaznickou kartou zdarma, na kterou lze dobít kredit již od 100 Kč a ušetřit na každém mytí auta.

Zákaznickou kartu získáte zcela zdarma po telefonické domluvě na čísle 602 148 240 u obsluhy automyčky. Kredit má neomezenou platnost a při dobití navíc dostanete ještě 10 % kreditu jako bonus.

Po vyčerpání předplaceného kreditu lze kartu opět dobít v měničce na mince umíštěné u mycího zařízení. Výhodou BKF CarWash je, že nepoužívá vysoce pěnivou autokosmetiku, která má za cíl pouze prodloužit délku mytí vozidla o čas potřebný na oplach nanesené pěny. Myčka využívá kvalitní produkty společnosti Koch Chemie a technologii práškového mytí, kdy po umytí není nutné auto sušit nebo leštit a po uschnutí nezanechává na karoserii stopy po vodě. Jedná se o čistící prostředky německé kvality schválené výrobci vozidel značek Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche a BMW.

Areál myčky se nachází v klidném prostředí mimo frekventovanou silnici a nabízí odpočinkový prostor pro řidiče, automat na nápoje, vysavač a kompresor pro správné dohuštění pneumatik. Otevírací doba je nonstop.