Z široké nabídky klobás v Řeznictví U Švandů si vybere úplně každý
Profilovka
14. 05. 2024.
389

U nás v Řeznictví U Švandů máte možnost vyzkoušet různé druhy klobás přímo z naší výroby. Některé jsou vhodné více na gril, jiné zase jako pochoutka na pokrájení. Každá z klobás má svůj vlastní charakteristický chuťový profil a určitě je zajímavé vyzkoušet všechny.

V sortimentu klobás, salámů a párků máme v nabídce: klobása lovecká, ostravská, s nivou, sýrová, s medvědím česnekem, koňský točený salám, liberák, libový točený salám, ostravský točený salám, párek farmářský, hovězí, lahůdkový, pikantní, svatební, vídeňský, pekelníkova klobása, salám koňský, paprikový, sedlácký, Švanďáček, trampský, vrchovina, špekáček, špekový točený salám, Švandova pikantní klobása, Švandova uzená klobása nebo trampské cigáro. Přijďte k nám objevovat nové chutě a vybrat si klobásu nebo jinou uzeninu pro svoji příležitost.

Pro zákazníky v Hlinsku jsou k dispozici dvě prodejny Řeznictví U Švandů na adrese Družstevní 1405 a Třebízského 687, kde obsluha ráda poradí s výběrem uzenin nebo dalších masných výrobků.