Výtěžek Benefičního večera s cimbálem poputuje Domovu seniorů Drachtinka
Profilovka
29. 06. 2022.
1308

Dne 4. června 2022 se v Trhové Kamenici konal Benefiční večer s cimbálem aneb Morava v Čechách. Akci organizoval Zdeněk Beránek z Medkových Kopců a výtěžek bude využit na nákup zvedacího zařízení pro imobilní klienty Domova seniorů Drachtinka.

 

Pořizovací cena zvedacího zařízení se pohybuje okolo 150 tisíc korun. “Domov je vybaven dvěma mobilními zvedáky, které jsou určeny ke zvedání a přesun imobilních osob na toaletu, do křesla, invalidního vozíku, do vany nebo z místnosti do místnosti. Počet klientů, u nichž je využití zvedáku při přesunu mimo lůžko nezbytný, neustále roste. Proto je nezbytné do Domova další takové zařízení pořídit. Velice tímto děkujeme za přízeň a podporu naší sociální služby nejen rodině Beránkových, ale zároveň všem, kteří akci (nejen) finančně podpořili,” uvádí ředitelka DS Drachtinka Miroslava Kábelová.

 

Benefiční večer měl program, na němž se podíleli i pracovníci a klienti DS Drachtinka a na akci vystoupil hlinecký folklorní soubor Vysočan. K poslechu a tanci hrála Cimbálová muzika Morava z Čejkovic. Každý host získal ke vstupence ochutnávku osmi vzorků vín od vinařství Šoman z Dolních Dunajovic.

 

Zdroj foto: Facebook Domov seniorů Drachtinka

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image