VYHRAJ dvanáct sloupovitých ovocných stromků v hodnotě téměř 3 000 Kč!
Profilovka
03. 03. 2024
visibility 790

Taková čerstvá meruňka přímo ze zahrady, té se žádná kupovaná prostě nevyrovná. Co si budeme povídat, ovoce, které si sami vypěstujeme, je prostě nejlepší. Díky speciálním sloupovitým stromkům teď už není problém, že máte malou zahradu. Nepotřebují totiž moc místa a jsou tak vhodné nejen do volné půdy ale i do květináče a ideální na balkony, terasy a právě i do malých zahrad. A protože bude pomalu čas na jejich výsadbu, zahrajeme si rovnou o 12 ovocných stromků z e-shopu Sloupovitestromky.cz. K nim výherce samozřejmě dostane i hnojivo.

  1. Sleduj Sloupovite Stromky
  2. Soutěž můžeš SDÍLET (prosím)
  3. Jdi na https://bit.ly/434ZS7L a do komentáře pod tuto soutěž mi napiš, který stromek chceš na své zahradě nejvíc

Už brzy vyhraje někdo z vás 12 ovocných stromků.

Pokud ti někdo k tvému sdílení napíše naším jménem, že jsi vyhrál a že máš navštívit jeho profil a registrovat se, TAK MU NEVĚŘ, JE TO PODVODNÍK, který se za nás vydává!!! MY VŽDY VYHLAŠUJEME DO KOMENTŮ POD SOUTĚŽ!!!

Pořadatelem soutěže je Výhrostroj.cz. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění.