V HUKY Elektro rozdávají k nákupům solární žárovky zdarma
Profilovka
02. 08. 2022.
833

Nakupte v prodejně HUKY Elektro na adrese Jungmannova 151, Hlinsko v minimální hodnotě 2 000 Kč a získejte zdarma k nákupu solární žárovku jako dárek. Akce je platná od 1. 8. do 31. 8. 2022.

V prodejně je více jak 10 000 položek skladem, zákazníci tak mohou vybírat ze širokého sortimentu elektroinstalačního materiálu, kabelů, svítidel a lustrů za příznivé ceny.

Využijte odborného poradenství od personálu HUKY Elektro, otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 11:30 a od 12:30 do 16:30 hodin. V sobotu je otevřeno od 8:00 do 11:00 hodin.

Všechny druhy svítidel
Bytová svítidla, lustry, lampičky, průmyslová svítidla, LED svítidla, reflektory, zahradní svítidla, venkovní osvětlení, svítidla pro veřejné osvětlení, světelné zdroje, žárovky, výbojky a LED pásky.

Elektroinstalační materiál
Kabely, vodiče, jističe, proudové chrániče, relé a stykače, vypínače, zásuvky, ovladače, trubky, krabice, lišty, rošty, materiál na hromosvody, svorky, podpěry a držáky, vytápění, topná tělesa, konvektory a topné kabely, svorky, svorkovnice, nulové můstky a konektory, ventilátory, osoušeče rukou, rozvodnice kabelové skříně a pilíře, upevňovací materiál, hmoždinky vruty a pásky, nářadí pro elektromontéry a měřící přístroje.

Prvky slaboproudé elektroinstalace
Prvky elektronické zabezpečovací signalizace EZS, prvky požární elektronické signalizace EPS, domácí telefony, videotelefony, tabla a zámky DT, regulace a měření, termostaty a regulátory, detektory kouře, požáru, CO, plynů a teploty, teploměry, meteostanice a dálkové ovládání, prvky domácí automatizace a inteligentní instalace.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image