Pátý pokus vyšel, hlinečtí fotbalisté porazili Velké Hamry
19. 09. 2022.
visibility 629

Již třetí sezónu se fotbalisté Hlinska snaží porazit tým z Velkých Hamrů a v letošní části sezóny se jim to konečně podařilo. Jednalo se o jejich pátý společný zápas, ze kterého si hlinečtí fotbalisté odvezli tři body a posunuli se tak na třetí místo tabulky s patnácti body.

Hru výborně odstartovali fotbalisté Hlinska dvěmi brankami, v 5. a v 16. minutě utkání. Soupeř však nenechal hlinecké dlouho čekat na odpověď a vstřelil branku o pár minut později. Skóre FC Hlinsko zvýšilo v 75. minutě, ale fotbalistů TJ Velké Hamry se podařilo v posledních deseti minutách stáhnout skóre alespoň na 2:3. Do konce utkání se již výsledek nezměnil a Hlinsko se tak mohlo zaslouženě radovat z výhry.

Příští utkání se odehraje v neděli 25. září od 16:30 hodin na hřišti v Olšinkách s Náchodem. Hlinečtí fotbalisté s Náchodem odehráli čtyři utkání, tři z nich prohráli a jedno vyhráli.