Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Lom Matula Hlinsko zahájil prodej grilovacích kamenů Vytvořit článek
Lom Matula Hlinsko zahájil prodej grilovacích kamenů
Lom Matula Hlinsko - 25. 04. 2023    671    0 Líbil se vám tento článek?

Grilování je oblíbeným způsobem vaření, který si užívá mnoho lidí s příchodem teplého počasí. Jednou ze zdravějších variant této úpravy pokrmů je grilování na grilovacím kameni z přírodní žuly. Při grilování na kameni není potřeba používat přidaný olej, což umožňuje vařit s menším množstvím tuku. Další výhodou je také snadná údržba, po použití stačí z kamene odstranit zbytky potravin a omýt vodou.

Grilovací kámen z přírodního kamene z hlinecké žuly lze zakoupit ve společnosti Lom Matula Hlinsko na adrese K Lomům 780, Hlinsko. Objednávky jsou možné také telefonicky na čísle 602 148 240 nebo emailu bohac@lom-hlinsko.cz. Provozní doba je pondělí až pátek od 6:00 do 14:00 hodin. Po dohodě se zákazníkem jsou k dispozici i mimo pracovní dobu.

Cena grilovacího kamene o rozměru 40x30 cm s leštěnou horní částí je od 400 Kč. Na přání je možné dodat i jiný rozměr. Na kameni této velikosti lze pohodlně grilovat až osm steaků najednou, kámen udržuje vysokou a stálou teplotu po celém svém povrchu. Grilovací kámen z Lom Matula Hlinsko lze použít i jako příslušenství ke všem typům grilů - na dřevěné uhlí, plyn nebo elektrickou energii.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu