Dnes je 21. září 2023, svátek má Matouš
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Hlinsko obdrželo dotaci 15 milionů korun za rekonstrukci hasičské zbrojnice v Blatně Vytvořit článek
Hlinsko obdrželo dotaci 15 milionů korun za rekonstrukci hasičské zbrojnice v Blatně
Petr Laštůvka (redakce) - 17. 06. 2021    897    0 Líbil se vám tento článek?

V loňském roce dokončilo město Hlinsko generální rekonstrukci hasičské zbrojnice v Blatně, která byla v mimořádně špatném stavu. Během ní bylo opraveno zázemí pro hasiče a došlo také k vybudování prostor pro kulturní a společenský život nejen občanů Blatna, ale i Hlinska. K původnímu objektu byla také přistavěna část budovy, která nově slouží výjezdové jednotce města Hlinska, dále také garáž sloužící místním dobrovolným hasičům. Ke slavnostnímu otevření opravené hasičské zbrojnice došlo 12. září 2020.

Rekonstrukce hasičské zbrojnice v Blatně vyšla město Hlinsko na necelých 20 milionů korun a nyní obdrželo dotaci téměř 15 milionů korun.

„Tento týden jsme v Hlinsku „vybojovali“ jednu důležitou papírovou bitvu. Trvala 9 měsíců. Ale stálo to za to! V pokladně města „přistálo“ téměř 15 milionů korun. Jde o dotaci na generální rekonstrukci hasičské zbrojnice v Blatně, kterou jme vloni realizovali. Od doby, kdy jsme dostali informaci, že právě tento náš projekt je vybraný k financování uplynulo právě zmíněných 9 měsíců. No, a navíc kromě toho jsme teď obdrželi i zprávu, že k financování je vybraný další náš projekt – jde o rekonstrukci ulic Kavánova a Erbenova. Dotace bude činit zhruba 8,5 milionu korun. Moc děkuju všem kolegům, kteří se na přípravě podíleli. Je to úspěch týmu," uvedl na svém facebookovém profilu Miroslav Krčil, starosta města Hlinska.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu