Dnes je 5. říjen 2023, svátek má Eliška
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Hlinečtí hokejisté zahájili přípravu, na led s nimi vyjede i Radim Zohorna z NHL Vytvořit článek
Hlinečtí hokejisté zahájili přípravu, na led s nimi vyjede i Radim Zohorna z NHL
Petr Laštůvka (redakce) - 29. 08. 2023    750    0 Líbil se vám tento článek?

Hlinečtí hokejisté zahájili na zimním stadionu v Olšinkách přípravu na novou sezónu. Dobrovolný týdenní hokejový kemp absolvují všechny kategorie mládeže týmu HC Horses Hlinsko. Kemp je rozdělen do čtyř skupin dle ročníků narození a každý den se skládá ze dvou tréninkových jednotek na ledě a dvou v tělocvičně. O víkendu pak čekají hráče přípravná utkání. V rámci hokejové přípravy zavítá na hlinecký led také reprezentant a hráč NHL z týmu Pittsburgh Pinguins Radim Zohorna.

„Na hokejový kemp je přihlášeno šedesát sedm hráčů od přípravek až po dorostence a to jak z našeho klubu, tak okolí. Ve středu se účastníci kempu mohou těšit na hráče z NHL týmu Pittsburgh Pinguins a reprezentanta Radima Zohornu. S kluky stráví čas na ledě a také na následné týmové besedě," sdělil Radek Chlada, předseda klubu HC Hlinsko.

V rámci kempu se hráči také zúčastní útkání Hokejové ligy mistrů v Pardubicích, kde budou fandit domácímu týmu Dynamo Pardubice. Zápas s Ilves Tampere se odehraje ve čtvrtek 31. 8. od 17:30 hodin.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu