Hlinečtí fotbalisté porazili TJ Sokol Živanice a v MOL Cupu postupují do dalšího kola
10. 08. 2023.
visibility 1268

Ve středu 9. srpna se na hlineckém fotbalovém hřišti odehrálo utkání 1. kola MOL Cupu s TJ Sokol Živanice, ve kterém dokázalo FC Hlinsko zvítězit těsným výsledkem 1:0. Fotbalisté Živanic hrají od sezóny 2018/2019 3. ligu.

V průběhu prvního poločasu jakoby se hráči oťukávali a neproběhla žádná velká akce, ze které by mohl padnout gól. Avšak v druhém poločase bylo šancí hned několik, jak na straně soupeře, tak na straně domácího Hlinska. Šanci se podařilo proměnit domácímu Křižákovi až v 71. minutě utkání. FC Hlinsko tak poprvé postupuje v MOL Cupu do dalšího kola, které se bude hrát 30. srpna.

Mistrovské divizní utkání s TJ Spoje Praha, které bylo odloženo kvůli nepříznivému počasí, se bude dohrávat 23. srpna od 18:00 hodin.