ZAVŘIT

Dnes je 27. leden 2021, svátek má Ingrid

Hlinecký skiareál má i přes oteplení ideální podmínky na bobování

03. 01. 2021 • 10:20

I když je skiareál v Hlinsku z důvodu nařízení vlády oficiálně uzavřen, stala se hlinecká sjezdovka v období vánočních svátků oblíbeným místem pro rodiny s dětmi, které zde sáňkují nebo bobují. Umělý sníh v Hlinsku láká lidi se zájmem o sport z širokého okolí a sjezdovka je tak denně plná. Oteplení, které nastalo po silvestrovské noci, nemělo zatím zásadní vliv na sněhovou pokrývku a podmínky pro sáňkování jsou tak stále optimální.

Návštěvníci skiareálu mohou využít placené parkoviště pod svahem za cenu 100 Kč za den. Projíždějící vozidla přes parkoviště mají parkování do 30 minut zdarma. V areálu se také nachází výdejní okénko s občerstvením.

SKI klub Hlinsko upozorňuje na sociální sítích na uzavření svého areálu a na vlastní odpovědnost v případě úrazů při svévolném pohybu osob po svahu. Klub dále návštěvníky prosí, aby nenosili na zasněžený kopec bláto a kamínky, aby po zrušení omezení nedocházelo k poškrábání lyží.

 

 

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím