Fotbalisté ukončili sezónu výhrou
11. 06. 2023.
visibility 900

V sobotu 10. června odehráli hlinečtí fotbalisté poslední zápas sezóny s FK Letohrad. Celou jarní část se drželi v první polovině tabulky.

Poslední utkání sezóny odstartovalo gólem domácího Denise Mayera, díky kterému skončila první polovina vedením 1:0. Ze druhé půli měli opět více hlinečtí, když branku vstřelil Martin Šejvl, na kterého navázal Simon Křižák. Hostujícímu Letohradu se podařilo dát jen jednu branku, a to na konci utkání v 82. minutě. Zápas skončil výhrou FC Hlinsko 3:1.

Hlinečtí fotbalisté se umístili na celkovém šestém místě tabulky s 50 body. Vyhráli 16 utkání, 12 prohráli a ve dvou remizovali.

Fotbalový klub po posledním utkání opustil jeden z trenérů Jiří Krejčí. Do příští sezóny se očekává, že mužstvo projde dalšími změnami.

Poslední utkání se odehrálo v sestavě Mayer, Šejvl, Křižák, Doležal, Křivka, Rambousek, Nevole, Volf, Hlouš, Zelenka, Pilný, Nemšovský, Otradovský, Klika, Otradovský.