Dnes je 2. prosinec 2023, svátek má Blanka
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Hit letošního léta! Grilovací kámen z hlinecké žuly za 400 Kč Vytvořit článek
Hit letošního léta! Grilovací kámen z hlinecké žuly za 400 Kč
Lom Matula Hlinsko - 19. 05. 2022    1311    0 Líbil se vám tento článek?

Grilovací sezóna začíná a v posledních letech vyznavači venkovního kulinářského umění čím dál více vyhledávají grilovací nebo pečící kameny z přírodní žuly. Toto grilování je velmi zdravé, protože pokrm nepřichází do přímého kontaktu s ohněm, neodkapává z něho tuk nebo šťáva a díky tomu se nepřepaluje.

Grilovací kámen o rozměru 40x30 cm lze zakoupit v Lom Matula Hlinsko za cenu od 400 Kč.

Grilovací kámen z Lom Matula Hlinsko je vyrobený z přírodního kamene z hlinecké žuly, horní část kamene je leštěná. Na grilovacím kameni o velikosti 40x30 cm lze pohodlně grilovat až osm steaků najednou, kámen udržuje vysokou a stálou teplotu po celém svém povrchu. Zákazníci si mohou objednat i jiné rozměry kamenu, cenu lze nezávazně poptat. Grilovací kámen lze použít i jako příslušenství ke všem typům grilů - na dřevěné uhlí, plyn nebo elektrickou energii.

Prodej grilovacích kamenů probíhá v Lom Matula Hlinsko na adrese K Lomům 780, Hlinsko. Objednávat je možné také telefonicky na čísle 602 148 240 nebo emailu bohac@lom-hlinsko.cz.

Provozní doba je pondělí až pátek od 6:00 do 14:00 hodin. Po dohodě se zákazníkem lze vyzvedávat objednávky i mimo pracovní dobu.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu