Hledáme nového kolegu na pozici Specialista online marketingu
Profilovka
16. 01. 2024.
visibility 1930

Jsme největší výrobce textilních vyústek a potrubí na světě a hledáme posilu do Marketingového týmu! Přidej se k nám. Náš skvělý produkt tě potřebuje!

Náplň práce

Tvorba produktových letáků a případových studií, spolupráce s externí agenturou na SEO a PPC, správa sociálních sítí

Sledování trendů v digitálním marketingu

Příprava marketingových textů pro grafika

Správa webových stránek

Branding: Spolupráce při budování silné značky pro společnost

Požadujeme

Středoškolské vzdělání

Kreativitu

Výborný pravopis a dobré stylistické schopnosti

Komunikační schopnosti

Angličtinu slovem i písmem

Znalost online marketingu a sociálních sítí

Znalost grafických programů

(Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign) výhodou

Nabízíme

Silné zázemí ve stabilní společnosti

Přátelské a inspirativní prostředí v nově zrekonstruovaných kancelářích blízko centra města

Letní a zimní prémie

Firemní teambuildingové akce

Občerstvení a neomezený přísun kávy na podporu výkonu

Stravenkový paušál

Po zaučení možnost HO

Platové ohodnocení 30 000 – 38 000,-

Vaše životopisy nám posílejte na director@prihoda.com

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image