XAZ

Adresa Wilsonova 1142, 53901 Hlinsko,
Telefon 469 311 796
E-mail: info@xaz.cz
Web: http://www.xaz.cz
Jsme na sociálních sítích:
Počátky našeho působení se datují do roku 1992, kdy jsme začali působit na našem trhu jako fyzické osoby. V roce 2000 jsme naše úsilí přetransformovali do společnosti X.A.Z, s.r.o.

 

Od počátku se zabýváme prodejem hardware a software, výstavbou a správou počítačových sítí a od roku 1997 působíme jako první regionální poskytovatel internetového připojení v Hlinsku a okolí.

 

Společnost dnes zaměstnává 7 zaměstnanců a i nadále se zabývá prodejem IT techniky, programového vybavení, mobilních telefonů a spotřebního materiálu, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, tiskáren a jiných zařízeních. Dále zajišťujeme celé spektrum souvisejících služeb jako jsou návrhy a realizace datových sítí LAN, vnitropodnikových intranetových sítí, optických a rádiových sítí.

 

Jsme partnerem sítě COMFOR.

 

V oblasti internetu jsme dnes součástí sítě UNET a nabízíme bezdrátové připojení prostřednictvím mikrovlnných technologií v pásmu 2,4 GHz, 5 Ghz, i 10 GHz, ve vybraných lokalitách i prostřednictvím optických sítí. Dodáváme i hlasové služby (VoIP).
I přes 25 let zkušeností v oboru naše prodejce a techniky pravidelně školíme, abychom Vám mohli poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

 

Více na www.xaz.cz
Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image