Žena ukradla peníze a ukryla je v intimních partiích

Napsal/a
Petr Laštůvka (redakce)

Hlinečtí policisté včera řešili kuriózní případ, ve kterém vypátrali odcizené peníze v tělesné dutině podezřelé ženy.

Incident se odehrál v zařízení pro seniory, ve kterém si klientka zařízení ponechala na deset minut obálku se šesti tisíci korunami bez dozoru. Po návratu do místnosti byla již obálka odcizena. Krádež byla následně ohlášena zaměstnancům domu pro seniory a místní policii.

Díky rychlé spolupráci policie a pečovatelů domu padlo podezření na ženu, která byla v době krádeže v zařízení a standardně se v něm nepohybuje. Žena byla následně nalezena před Poliklinikou na nádraží. Z důvodu závažnosti případu a zapírání krádeže 68 leté ženy se do vyšetřování vložili také kriminalisté. Policii se následně povedlo získat od ženy přiznání z krádeže.

A co žena s odcizenými penězmi udělala? Na toaletě Polikliniky je sbalila do ruličky, omotala toaletním papírem a ukryla je ve svých intimních partiích. Navíc k ukradeným šesti tisícům přidala i jednu další bankovku v hodnotě tisíc korun.

Žena po přiznání policii bankovky dobrovolně vydala. Trestný čin jen nyní vyšetřován jako zatajení nálezu, za který ženě hrozí až roční odnětí svobody.

Štítky článku:
· ·
Kategorie článku:
Krimi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sdílení
ZAVŘÍT