Potřebujete, aby se o vás nebo o nějaké aktualitě z Hlinska vědělo?

Napsal/a
Petr Laštůvka (redakce)

Chcete občanům Hlinska sdělit svůj názor, prezentovat aktuality nebo zajímavosti ze svého okolí? Jste představitelem/představitelkou nějakého zájmového spolku, sdružení nebo instituce? Podnikáte v Hlinsku? Potřebujete, aby se o vás nebo o nějaké aktualitě vědělo?

Na nejčtenějším hlineckém informačním online portálu iHLINSKO.cz můžete bez cenzury prezentovat aktuality nebo zajímavosti z Hlinska a okolí. Velký přínos může mít pro místní kulturní spolky, sdružení, úřady, školy, školky, sportovní kluby, církve, podnikatele nebo firmy.

iHLINSKO.cz přináší aktuality z Hlinecka a návštěvuje ho denně i více než 1.000 uživatelů. Prezentovat zdarma se zde mohou také instituce nebo místní firmy. Mimo zpráv návštěvníkům přinášíme i kalendář akcí, přehled firem a institucí, polední menu nebo inzerci pomocí naší Facebook skupiny Hlinecký bazárek pro všechny s více než 5.200 členy. Naše zprávy naleznete také na našem Facebook profilu iHLINSKO.cz, který má více než 1.500 fanoušků nebo na Instagramovém profilu iHLINSKO.

Jak si zdarma vytvořit profil a mít možnost psát články?

1. na hlavní stránce iHLINSKO.cz klikněte na tlačítko Registrovat se.

2. vyplňte registrační údaje a potvrďte tlačítkem Registrovat se.

3. Zadejte svůj registrační email a heslo a přihlaste se do profilu iHLINSKO.

4. V administraci svého profilu můžete editovat údaje, vytvářet články nebo zápis firmy/instituce.

5. Článek vytvoříte jednoduše pomocí textového editoru, napíšete titulek článku a vložíte úvodní fotografii. Pak dáte Publikovat článek.

6. Veřejný profil spolku, instituce nebo firmy vytvoříte zdarma po kliknutí na Vytvořit firmu nebo instituci zdarma, vyplnění údajů a potvrzení tlačítkem Vytvořit zápis.

Potřebujete pomoci s vytvořením profilu? Zajímají vás všechny možnosti prezentace nebo propagace na iHLINSKO.cz? Kontaktujte nás pomocí emailu redakce@ihlinsko.cz, telefonicky na čísle 777 844 304 nebo na adrese Adámkova tř. 190, Hlinsko.

 

Štítky článku:
· · · ·
Kategorie článku:
Aktuálně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sdílení
ZAVŘÍT