Hlinečtí hokejisté po výhře s Lanškrounem - 2. místo krajské ligy mužů.
Profilovka
31. 10. 2019
visibility 1473
V neděli se utkali hlinečtí "Koně" s "Orly" z Lanškrouna. Roli favorita utkání domácí hokejisté potvrdili, byť soupeř, který oproti minulé sezóně výrazně posílil bojoval až do poslední minuty. Výhra se nerodila snadno a hosté po dvou třetinách o jednu branku vedli, ale hlinečtí ukázali svoji sílu a třemi brankami ve třetí třetině rozhodli ve svůj prospěch a zvítězili 5:3.  Po polovině základní části, která se hraje dvoukolově jsou tedy na pěkném druhém místě v tabulce. Pořadí: Moravská Třebová, Hlinsko, Česká Třebová, Choceň, Chrudim, Litomyšl, Chotěboř, Světlá n/S., Lanškroun. V neděli zajíždí tým do Světlé nad Sázavou, kde domácí v minulém kole těžce potrápili první celek tabulky a tak se očekává těžké utkání. Ve středu 6.11. od 18:30 přijede do Hlinska tým Litomyšle. Tak zveme všechny příznivce a fanoušky v 18:30 na hlinecký zimáček.