Hlinečtí fotbalisté další body nevybojovali
14. 10. 2019.
visibility 1276
V neděli 13. řijna se na fotbalovém stadionu v Olšinkách odehrávalo 10. kolo divize C. Fotbalisté FC Hlinska se utkali s hráči z Vysokého Mýta a jejich zápas sledovalo více než 400 fanoušků.    Během prvního poločasu byly síly obou týmů vyrovnané a nepadl ani jeden gól.    Během druhého poločasu byly ale vstřeleny 3 branky. V 67. minutě zápasu skóroval soupeř z přímého kopu. V 72. minutě hráči Vysokého Mýta navýšili skóre na 2:0 a odpověď domácích na sebe dlouho nenechala čekat. V 75. minutě vstřelili branku domácí (Jančura). Zbývající čas do závěrečného hvizdu byl velmi napjatý a hlinečtí se k možnosti vyrovnat skóre již nedostali.    Hlinečtí fotbalisté mají 12 bodů a prozatím jsou na 12 místě tabulky. Do dalších zápasů jim přejeme více štěstí.    Příští zápas se odehraje v sobotu 19.10. v Kutné Hoře.