Hledá se učitel odborného výcviku na mlékárenské učiliště

Napsal/a
Gabriela Moravcová

Hlinsko se může pyšnit tím, že je zde od roku 2017 otevřen obor Výrobce potravin – Mlékař při Gymnáziu K. V. Raise a Středním odborném učilišti. Aktuálně tento obor navštěvuje více než 10 žáků. Střední odborné učiliště vzniklo díky spolupráci Pardubického kraje s mlékárnami v Hlinsku, Jihlavě, Polné a Hesově u Přibyslavi, ve kterých žáci vykonávají odbornou praxi.

 

Právě pro výuku odborné praxe hledá Mlékárna Hlinsko, a.s. ve spolupráci pro Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště v Hlinsku učitele odborného výcviku. Náplní práce je osvojování základních dovedností, činností a návyků při zpracování mléka a výrobě mléčných výrobků, tvorba podpůrných učebních materiálů, příprava a zadávání úkolů s následným zkoušením a vyhodnocováním jejich pokroku. Při výkonu odborného výcviku je nutné spolupracovat s firmami, organizacemi a institucemi.

Požadováno je minimálně střední odborné vzdělání zakončené maturitou, výhodou je zaměření potravinářského či chemického směru, řidičský průkaz skupiny B a další. Nástup do zaměstnání je od září 2019 na hlavní pracovní poměr s možností využít zaměstnanecké výhody, jakými jsou dovolená navíc, podnikové stravování a další benefity.

 

Více informací o pozici naleznete zde: http://bit.ly/ucitel_odborneho_vycviku.

 

Zájemci se mohou hlásit na personálním oddělení Mlékárny Hlinsko, a.s., nebo zasílat životopisy p. Piskačové, tel.: 469 363 235, e-mail: o.piskacova@tatramleko.cz.  

 

Zdroj foto: www.tatramleko.cz

Štítky článku:
· · ·
Kategorie článku:
Aktuálně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sdílení
ZAVŘÍT