Hledá se nový vedoucí Městského kulturního klubu Hlinečan

Napsal/a
Věra Dvořáková

Město Hlinsko vypsalo výběrové řízení na obsazení funkce vedoucího příspěvkové organizace Městský kulturní klub Hlinečan. Uchazeč, který nakonec místo získá, bude mít na starosti organizaci a řízení MKK Hlinečan, bude zodpovědný za správu svěřeného majetku, bude zabezpečovat programové využití Multifunkčního centra a historické části města. Předpokládaný termín nástupu do práce je stanoven na 1. července 2019 na dobu neurčitou.

Uchazeč musí splňovat několik podmínek; minimální středoškolské vzdělání, praxi v řízení kolektivu minimálně 3 roky, znalost zákona č. 250/2000 Sb., znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B a několik dalších.

Město pro toto místo nabízí platové zařazení dle nařízení vlády  č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Uchazeči musí podat písemnou přihlášku s přesnými náležitostmi, kterou najdete v odkaze na výběrové řízení: http://bit.ly/vyberove-rizeni-na-funkci-vedouciho-MKK-Hlinecan. Lhůta pro podávání přihlášek je do 7. června 2019 do 14:00 hodin.

Štítky článku:
· ·
Kategorie článku:
Aktuálně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sdílení
ZAVŘÍT