Fotbalisté získali další body
11. 11. 2019
visibility 1247
Předposlední divizní zápas podzimní sezóny odehráli fotbalisté Hlinska na domácí půdě s MFK Trutnov.  Během prvních 45 minut ovládli hru domácí. Nejen, že měli převahu na balónu, ale vstřelili tři branky. Dvě byly od Jančury a jedna od Vaška, který se kvůli zdravotním komplikacím nemohl účastnit několika předchozích zápasů. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 3:0.  Během druhého poločasu byla na hostech znát nervozita a docházelo k mnoha faulům, jak od hostů, tak od domácích. I přesto se fotbalistům Trutnova podařilo přejít přes obranu a vstřelit branku. Šance v druhém poločasu měli i domácí, avšak branku se jim vstřelit nepovedlo.  FC Hlinsko získalo tři body a v tabulce je na osmém místě. Poslední zápas se odehraje v Letohradě 16. listopadu od 13:30 hodin.