Cyklistický závod OKOLO LIBICE 2019

Napsal/a
Gabriela Moravcová

TJ SOKOL Libice a BobrBikeTeam připravili již 16. ročník cyklistického závodu OKOLO LIBICE, který se bude konat 24. srpna na náměstí Sv. Jiří v Libici nad Doubravou. 

Trasa je sjízdná jak na horských, tak na trekingových kolech. Dlouhá je 30 kilometrů a vede po lesních, polních a asfaltových cestách. Závodit nemusejí pouze jednotlivci, ale i dvojice, tedy muž a žena, podmínkou je při registraci nahlásit stejný název týmu. Trasu závodu naleznete zde: http://bit.ly/OKOLO_LIBICE_mapa. Start závodu je ve 14:00 hodin. 

 

Pořadatelé připravili také závody pro děti, které budou jezdit od 80 m po 2 kilometry dlouhé závody. Trasy naleznete zde: http://bit.ly/OKOLO_LIBICE_děti. Dětské závody budou odstartovány ve 12:00 hodin.  

 

Přihlašování je možné zde http://bit.ly/OKOLO_LIBICE_přihláška až do pátku 23. srpna do 12:00 hodin, nebo na místě v den závodu. Prezence a registrace závodníků bude v sobotu 24. srpna otevřena od 11:00 hodin, ukončení registrace bude vždy 15 minut před startem dané kategorie. Startovné činí 150 Kč při on-line registraci, 200 Kč na místě a dětské závody jsou zdarma. 

 

Zdroj foto: www.bobrbiketeam.com

Kategorie článku:
Sport

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sdílení
ZAVŘÍT